Nenechte si utéct financování s možností předčasného splacení zdarma prodloužené až do 30. září 2021! Navyšte rozpočet vašeho e-shopu a vytěžte ze sezóny maximum.
Zjistit více
Sdílet článek
Domů
Novinky
Revoluce ve financování e-shopů je tady!
No items found.

Revoluce ve financování e-shopů je tady!

Lemonero je online platforma, která umožňuje e-shoperům ten nejrychlejší přístup k těm nejchytřejším penězům, tedy k růstovému kapitálu. Mezi největší výhody služby patří inteligentní scoring model a online vyřízení úvěru.

Dnes s potěšením oznamujeme, že tým Lemonero v Česku spustil šťavnatou novinku, která přináší revoluci v externím financování e-shopů. Seznamte se, Lemonero!

Lemonero je online platforma, která umožňuje e-shoperům ten nejrychlejší přístup k těm nejchytřejším penězům, tedy k růstovému kapitálu. Mezi největší výhody služby patří inteligentní scoring model a online vyřízení úvěru.


Pracujeme s daty přímo z e-shopu v reálném čase, a tak dokážeme přesně vyhodnotit, jak rychle e-shop roste a jakou má predikci dalšího růstu. Právě díky tomu dokáže Lemonero nabídnout finance i firmám, které by je jinde nezískaly nebo je získaly v menším objemu, než potřebují (např. začínající e-shop nebo e-shop s raketovým růstem). 

Vedle datových algoritmů a moderních technologií patří mezi nejdůležitější faktory služby Lemonero i rychlost a pohodlí. Každý se s tím už setkal – pokud chce člověk získat finance, musí dojít na pobočku a vyřídit množství nepříjemné byrokracie. U nás tohle nehrozí. Celá platforma funguje online, kompletní vyřízení a nastavení objemu potřebných financí si naklikáte během pár minut z pohodlí domova a peníze na svém účtu budete mít do 3 pracovních dnů.

Proč poskytujeme finance jen e-shopům? Pohybujeme se na poli eCommerce už dekádu a naší vizí vždy bylo pomáhat malým a středním podnikům růst. Lemonero umožní e-shopům doplnit novou šťávu, a to ať už shání peníze na skladové zásoby, expanzi na zahraniční trhy nebo třeba na marketing, nemluvě o vánoční sezóně! 

Aktuálně jsme spustili citrónový pilot na Shoptetu, eCommerce jedničce na našem trhu.

Vítejte v revoluci!

Váš názor nás zajímá

Nezmeškejte novinky

Tipy a triky pro váš eshop a nejen to. Začněte odebírat pravou šťávu pro ecommerce ještě dnes.
Vítej mezi námi v listu! Rádi tě tady vidíme mezi námi.
Hups, něco se pokazilo. Zkuste to prosím znova.

Kliknutím na tlačítko „Odebírat“ berete na vědomí, že společnost Lemonero s.r.o. jako správce osobních údajů bude zpracovávat Vaše osobní údaje, a to za účelem vyřízení a evidence Vašich požadavků a prokazování, že jsme Váš požadavek přijali a vyřídili. Další informace ke zpracování Vašich osobních údajů naleznete v našich Zásadách ochrany osobních údajů.